Zmiana terminu lotu Zielona Góra 1 !!!!


Dodano 27 maja 2020 o godz. 17:35

 

UWAGA HODOWCY ODDZIAŁU 0493 ZAGŁĘBIE  !!!

Z uwagi na zapowiadane intensywne opady deszczu na niedzielę, lot Zielona Góra 1 zostaje przeniesiony na sobotę dnia 30.05.2020 roku. Koszowanie na ten lot odbędzie się w piątek dnia 29.05.2020 roku. Odjazdy kabiny z Punktów Wkładań zostały opóźnione. Prosimy powiadomić o zmianie wszystkich hodowców w swoich Sekcjach.

Nowe terminy odjazdu kabiny w piątek dnia 29.05.2020 roku.

 

1. Siewierz  godz. 15.00 koszowanie od godz.12.45, pełny komunikat na stronie Sekcyjnej.

2. Niegowonice   godz. 15.45

3. Zagórze    godz. 16.45

4. Sielec    godz. 17.30

5. Syberka   godz. 18.15

6. Mierzęcice   godz. 19.00

UWAGA HODOWCY : od tego lotu rozpoczyna się mistrzostwo GMP i Intermistrzostwo, przypominamy o właściwym typowaniu gołębi i koszowaniu, pierwsze pięć gołębi zakoszowane zalicza się do  Intermistrzostwa (5/5) a następne pieć gołębi zalicza się do GMP (10/5), wszystkie typowania ze spisu 50 gołębi. Tylko i wyłącznie pierwsze 10 gołębi zakoszowanych zalicza się do tych mistrzostw.                                                                                                                                                                                                            Dobry Lot! T. Kajdzik

 

 


Wyniki Ścinawa


Dodano 24 maja 2020 o godz. 14:35

W zakładce  Listy Konkursowe znajdują się wyniki z lotu starych nr. 2 Ścinawa


Zgłoszony gołąb PL-0167-18- 1643, zgłaszający prosi o kontakt z właścicielem tel. 605534090

 

Komunikat Lotowy


Dodano 24 maja 2020 o godz. 06:12

Gołębie oddziału Zagłębie wystartowały z miejscowosci  Ścinawa o godz. 6.10  Słonecznie Dobry Lot! 

Zegary godz. 12.00  

Odjazd Kabiny na Lor 3 Zielona Góra                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

1. Siewierz  godz. 13.00 koszowanie od godz.10.45, pełny komunikat na stronie Sekcyjnej.

2. Niegowonice   godz. 13.45

3. Zagórze    godz. 14.45

4. Sielec    godz. 15.30

5. Syberka   godz. 16.15

6. Mierzęcice   godz. 17.00

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Dobry Lot! T. Kajdzik

 


Wyniki Namysłów


Dodano 17 maja 2020 o godz. 14:56

W zakładce  Listy Konkursowe znajdują się wyniki z lotu starych nr. 1 Namysłów.

UWAGA !!! Hodowcy Oddziału Zagłębie, w zakładce Plan Lotów, do zapoznania, zmodyfikowany plan lotów gołębi dorosłych na sezon 2020 roku. 


Komunikat Lotowy


Dodano 17 maja 2020 o godz. 07:56

Gołębie oddziału Zagłębie wystartowały z miejscowosci  NAMYSŁÓW o godz. 7.50  Dobry Lot! 

Zegary godz. 12.00  

Odjazd Kabiny na Lot 2 Ścinawa

1. Mierzęcice   godz. 16.00

2. Syberka   godz. 16.45

3. Sielec    godz. 17.30

4. Zagórze    godz. 18.15

5. Niegowonice   godz.19.15

6. Siewierz   godz. 20.00 koszowanie od godz.17.30, pełny komunikat na stronie Sekcyjnej.

 

Dobry Lot! Kajdzik T.


Przypomnienie współzawodnictw Lotowych na 2020 rok !!!


Dodano 15 maja 2020 o godz. 21:21

 

Uwaga hodowcy Oddziału Zagłębie !!!

Przed pierwszym lotem konkursowym gołębi dorosłych, żeby nie było później niedomówień, Zarząd Oddziału Zagłębie przypomina o rodzaju współzawodnictwach lotowych gołębi dorosłych na sezon 2020 roku. Jak wcześniej informowaliśmy takie współzawodnictwa zaproponował  Zarząd Oddziału, lecz nie było możliwości ich zatwierdzenia przez Walne Zebranie Przedlotowe. Z uwagi na powyższe zaproponowane wcześniej współzawodnictwa stają sie obowiązujące na obecny sezon lotowy gołębi dorosłych w 2020 roku.

 

Obowiązujące współzawodnictwa Oddziału 0493 „Zagłębie” na sezon 2020 roku.

  Gołębie dorosłe :

  1.     Mistrzostwo typowane seria 10/5 ze spisu 50 GMP (tak jak do mistrzostwa GMP) z wszystkich lotów od 100 – 800 km  (lista 25%).

- / nagrodzeni zostaną 3 mistrzowie i 20 przodowników pucharami /

2.    Mistrzostwo szybkościowe 7 pierwszych z całego spisu z wszystkich lotów od 100 – 800 km, ( lista 25% )

 -  / nagrodzeni zostaną 3 mistrzowie i 20 przodownicy pucharami /

3.     Mistrzostwo Gołębi  ROCZNYCH  z całego spisu, suma punktów pięciu pierwszych roczniaków z każdego lotu do 600 km, (lista 25%)

               - / nagrodzeni zostaną 3 mistrzowie i 20 przodownicy pucharami/

4.     Mistrzostwo Gołębi  ROCZNYCH OLIMPIJSKIE (z dodatkowego spisu 15 szt.), na zasadach ogólnopolskich

               - / nagrodzeni zostaną 3 mistrzowie i 5 przodownicy pucharami/

5.    Generalne Mistrzostwo Polski ze spisu 50 GMP na zasadach ogólnopolskich typowane 10/5 z 10 lotów powyżej 300 km.

- / nagrodzeni zostaną 3 mistrzowie pucharami i 5 przodowników pucharami/

6.    INTERMISTRZOSTWO ze spisu 50 GMP na zasadach ogólnopolskich 5/3 z  11 lotów powyżej 300 km.

- / nagrodzeni zostaną 3 mistrzowie pucharami i 5 przodowników pucharami/

7.    Kategorie : A, B, C, M,  ze spisu 50 GMP na zasadach ogólnopolskich

- / nagrodzeni zostaną 3 mistrzowie pucharami i 5 przodownicy pucharami w każdej kategorii/

Nagrody dodatkowe :

  1. Z każdego lotu zostaną nagrodzone dyplomami trzy pierwsze gołębie z listy oddziałowej,
  2. Po sezonie zostaną nagrodzone statuetkami  i dyplomami najlepsze lotniki w oddziale :

- 3 najlepsze samce dorosłe z największą ilością zdobytych punktów,

- 3 najlepsze samice dorosłe z największą ilością zdobytych punktów,

- 3 najlepsze roczniaki z największą ilością zdobytych punktów,

- 3 najlepsze młode z największą ilością zdobytych punktów,

 

- po 3 najlepsze lotniki w kategoriach A,B,C,M i F młode, z najniższymi ceoficjentami.

Za Zarząd Oddziału - Prezes J.Dziurkowski





Ostatnio dodane listy konkursowe



Ścinawa


24 maja 2020

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2020-05-24 15:55

Namysłów


17 maja 2020

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2020-05-17 15:31
Gubin radzionkowski

29 września 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-09-30 15:32

GUBIN Okręgowy


22 września 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-09-22 18:11